Сабвуфер Focal JMLab Sub 1000 F
Фото 3 |
Focal JMLab Sub 1000 F
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:1000 Вт
Частотний діапазон:24 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики Sub 1000 F
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Focal JMLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Focal JMLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Focal JMLab Sub 1000 F
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Focal Sub 1000 F czarny | 6 199 zł |
Subwoofer SUB 1000 F, Kolor: Czarny | 6 799 zł |
Subwoofer Focal SUB 1000 F | 6 799 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →