Subwoofer Focal JMLab Sub Dome Diamond
Focal JMLab Sub Dome Diamond
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:bass reflex
Moc:100 W
Pasmo przenoszenia:42 – 200 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sub Dome Diamond
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Focal JMLab 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Focal JMLab.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Focal JMLab Sub Dome Diamond
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Focal DOME FLAX 5.1 Sub Air Białe - Raty 0 | 10 999 zł |
Głośnik niskotonowy subwoofer DOME SUB, Kolor: Biały | 2 499 zł |
Focal DOME FLAX 5.1( SUB AIR ) Kolor: Biały | 10 999 zł |
Focal DOME FLAX 5.1 Sub Air Białe - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 1 099,90zł | 10 999 zł |
Kolumna głośnikowa satelita DOME FLAX, Kolor: Biały | 1 899 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →