Patelnia Florina Savoy 1P0368 20 cm
Zdjęcia 7 |
Florina Savoy 1P0368 |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Florina Savoy 1P0368
Ceny na Florina Savoy 1P0368 |
---|---|---|---|---|
Florina Savoy 1P0368 20 cm | od 57 zł | 1 oferta | ||
Florina Savoy 1P0369 24 cm | od 71 zł | 1 oferta | ||
Florina Savoy 1P0370 28 cm | od 89 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →