Szlifierka Flex L 12-11 125 (447.676)
Zdjęcia 5 |
Flex L 12-11 125 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Flex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Flex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Flex L 12-11 125
Ceny na Flex L 12-11 125 |
---|---|---|---|---|
Flex L 9-11 125 | od 599 zł | 1 oferta | ||
Flex L 12-11 125 | od 568 zł | 1 oferta | ||
Flex L 15-11 125 | od 917 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →