Plecak FjallRaven Kanken Rainbow Mini 7 l
Zdjęcia 39 |
FjallRaven Kanken Rainbow Mini 7 l16 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kanken Rainbow Mini 7 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven 23621-571 Kånken Rainbow Mini Plecak sportowy Unisex Cobalt Nie | 360 zł |
Plecak miejski Fjallraven Kanken Rainbow Mini - Cobalt Blue | 415 zł |
Fjällräven Kånken Rainbow Mini 7l Backpack Żółty | 346 zł |
Fjallraven Kanken Mini klasyczny plecak na co dzień Wzór wół czerwono-tęcz | 337 zł |
Fjällräven Kånken Rainbow Mini 7 l Backpack One Size Wzór Ochre-Rainbow Ei | 419 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje FjallRaven Kanken Rainbow Mini
Ceny na FjallRaven Kanken Rainbow Mini |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Rainbow Mini 7 l | od 327 zł | 12 oferty | ||
FjallRaven Kanken Rainbow 16 l | od 300 zł | 28 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →