Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Firestone 195/65R15 Winterhawk 4 91T - opony zimowe 18046 | 259 zł |
Firestone Winterhawk 4 (195/65 R15 91T) 18046 | 271 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 195/65 R15 91T EVc ) 18046 | 297 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 195/65 R15 91T EVc ) | 300 zł |
Opona Zimowa, Firestone, Winterhawk 4 195/65R15 91T | 269 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T
Ceny na Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91H | od 284 zł | 4 oferty | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 91T | od 259 zł | 6 oferty | ||
Firestone Winterhawk 4 195/65 R15 95T | od 303 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →