Opona zimowa Firestone Winterhawk 4 235/50 R19 103V
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Winterhawk 4 235/50 R19 103V 235/50 R19 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Winterhawk 4 235/50 R19 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Winterhawk 4 (235/50 R19 103V) 19369 | 734 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 235/50 R19 103V XL EVc ) | 776 zł |
Firestone Winterhawk 4 ( 235/50 R19 103V XL EVc ) 19369 | 767 zł |
Opona 4x4 zimowa FIRESTONE WinterHawk 4 235/50 R19 103V Darmowa dostawa w | 738 zł |
Firestone WINTERHAWK 4 235/50R19 103V | 768 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Winterhawk 4 235/50 R19 103V
Ceny na Firestone Winterhawk 4 235/50 R19 103V |
---|---|---|---|---|
Firestone Winterhawk 4 235/50 R19 103V | od 734 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →