Opona letnia Firestone Roadhawk 225/45 R18 95Y
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Roadhawk 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Roadhawk 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Firestone 225/45R18 ROADHAWK 95Y XL - opony letnie 11138 | 502 zł |
Firestone Roadhawk ( 225/45 R18 95Y XL EVc ) | 557 zł |
Firestone Roadhawk ( 225/45 R18 95Y XL EVc ) 11138 | 516 zł |
Firestone Roadhawk (225/45 R18 95Y) 11138 | 511 zł |
Opony letnie 225/45R18 95Y Roadhawk Firestone 2022 | 499 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Firestone Roadhawk 225/45 R18 95Y
Ceny na Firestone Roadhawk 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 225/45 R18 95Y | od 499 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →