Opona letnia Firestone Roadhawk 2 225/55 R18 98V
Wybierz rozmiar opony
Firestone Roadhawk 2 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Roadhawk 2 225/55 R18 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Roadhawk 2 (225/55 R18 98V) 21516 | 527 zł |
Firestone Roadhawk 2 ( 225/55 R18 98V Enliten / EV ) 21516 | 534 zł |
Opona Firestone 225/55R18 Roadhawk 2 98V - opony letnie 21516 | 447 zł |
Firestone Roadhawk 2 ( 225/55 R18 98V Enliten / EV ) | 540 zł |
Modyfikacje Firestone Roadhawk 2 225/55 R18 98V
Ceny na Firestone Roadhawk 2 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 2 225/55 R18 98V | od 447 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →