Opona letnia Firestone Firehawk Sport 225/45 R19 96Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Firestone Firehawk Sport 225/45 R19 96Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Firestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Firestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Firestone Firehawk Sport 225/45 R19 96Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Firestone Firehawk Sport (225/45 R19 96Y) 28570 | 711 zł |
Firestone Firehawk Sport ( 225/45 R19 96Y XL EVc ) | 739 zł |
Firestone Firehawk Sport ( 225/45 R19 96Y XL EVc ) 28570 | 730 zł |
Opona Firestone 225/45R19 SPORT 96Y XL FP - opony letnie 2857 | 699 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →