Kosiarka Fieldmann FZR 4210-B (50004091)
Zdjęcia 10 |
Fieldmann FZR 4210-B
Silnik:benzynowy
Moc:1900 W
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:42 cm
Wysokość koszenia:od 25 mm, do 75 mm
Pojemnik na trawę:45 l
Waga:21.7 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FZR 4210-B
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FZR 4210-B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FIELDMANN kosiarka benzynowa 3 w 1 szerokość cięcia 42 cm FZR 4210-B | 1 359 zł |
Kosiarka spalinowa FIELDMANN FZR 4210-B Rato RV125-S z napędem | 1 350 zł |
Kosiarka spalinowa Fieldmann FZR 4210-B | 1 061 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →