Dmuchawa / odkurzacz ogrodowy Fieldmann FZF 4030-E (50003443)
Zdjęcia 7 |
Fieldmann FZF 4030-E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FZF 4030-E
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz do liści FIELDMANN FZF 4030-E elektryczny | 250 zł |
Odkurzacz do liści FIELDMANN FZF 4030-E elektryczny 50003443 | 250 zł |
Fieldmann Odkurzacz do liści FZF 4030-E (50003443) | 229 zł |
Fieldmann FZF 4030-E Elektryczny odkurzacz ogrodowy 695666 | 209 zł |
Fieldmann, Dmuchawa ogrodowa FZF 4030, 3w1, 3000W | 201 zł |
Fieldmann FZF 4030-E Elektryczna odkurzaczo-dmuchawa | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →