Pistolety i agregaty do malowania Fieldmann FDSP 200651-E (50003868)
Fieldmann FDSP 200651-E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fieldmann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fieldmann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fieldmann FDSP 200651-E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fieldmann Elektryczny pistolet natryskowy moc 650 W FDSP 200651-E | 215 zł |
Fieldmann, Pistolet malarski FDSP 200651-E, 650W, 1,3m, zielony | 152 zł |
Elektryczny pistolet natryskowy Fieldmann FDSP 200651-E 650 W FDSP200651-E | 152 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →