Zegarek FESTINA F16790/E
Zdjęcia 5 |
FESTINA F16790/E |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F16790/E
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Festina Zegarek Damski Festina 16790/E Boyfriend F16790 E | 397 zł |
Festina Zegarek BOYFRIEND COLLECTION F16790/E (ZG-012314) 208-23-000-01490 | 499 zł |
FESTINA 16790/E FESTINA 16790/E | 353 zł |
Festina Boyfriend F16790-E - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowan | 366 zł |
Festina Boyfriend F16790/E > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Da | 377 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →