Zegarek FESTINA F16790/B
Zdjęcia 5 |
FESTINA F16790/B |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F16790/B
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Festina FESTINA F16790/B | 418 zł |
FESTINA 16790/B FESTINA 16790/B | 416 zł |
Festina Boyfriend F16790-B - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowan | 366 zł |
Festina Boyfriend F16790/B > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Da | 403 zł |
Festina Boyfriend F16790-B - Kupuj tylko oryginalne produkty w autoryzowan | 366 zł |
Zegarek Festina F16790-B Boyfriend - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD I | 415 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →