Наручний годинник FESTINA F16719/3
Відео 1Фото 3 |
FESTINA F16719/3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F16719/3
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Festina Damski analogowy zegarek kwarcowy z bransoletką ze stali nierdzewn | 373 zł |
Zegarek FESTINA WATCHES Mod. F16719/3 | 374 zł |
Festina F16719-3 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa dost | 395 zł |
Zegarek Damski Festina F16719/3 Fashion Mademoiselle 16719/3 | OFICJALNY S | 374 zł |
Zegarek Festina F16719-3 Mademoiselle - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DP | 424 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →