Zegarek FESTINA F16790/A
Zdjęcia 5 |
FESTINA F16790/A |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F16790/A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Festina Zegarek damski Festina F16790-A srebrny | 414 zł |
Festina Boyfriend F16790/A > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Da | 386 zł |
Zegarek Damski Festina 16790/A Boyfriend F16790 A | OFICJALNY SKLEP | RATY | 415 zł |
Zegarek Festina F16790-A Boyfriend - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD I | 415 zł |
Festina Boyfriend F16790/A > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Da | 386 zł |
Zegarek Festina F16790-A Boyfriend - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD I | 415 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →