Zestaw prysznicowy Ferro Squerto Lux NP24
Zdjęcia 3 |
Ferro Squerto Lux NP24 |
|
Funkcja szybkiego odkamieniania (Easy Clean). Prysznic ręczny ma regulowaną wysokość za pomocą elementu przesuwnego
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ferro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ferro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Squerto Lux NP24
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna prysznicowa Ferro Squerto Lux NP24 | 289 zł |
Zestaw prysznicowy Ferro Squerto Lux z deszczownicą chrom (5902194949393) | 328 zł |
Ferro Squerto Lux zestaw prysznicowy z deszczownicą chrom NP24 | 358 zł |
FERRO NP24 SQUERTO LUX zestaw natryskowy z deszczownią, chrom | 358 zł |
Kolumna prysznicowa Ferro Squerto Lux NP24 | 289 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →