Bateria wodociągowa Ferro Petite BPT2
Zdjęcia 3 |
Ferro Petite BPT2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ferro Petite BPT2
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria umywalkowa Ferro Petite BPT2BL | 149 zł |
Bateria umywalkowa stojąca PETITE chrom | 164 zł |
Bateria umywalkowa chrom Petite Ferro | 109 zł |
Bateria umywalkowa stojąca PETITE chrom | 164 zł |
Bateria umywalkowa Ferro Petite BPT2 | 89 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →