Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Fenix, Akumulator Li-ion 18650 3500mAh 3,6V - USB - ARB-L18-3500UAkumulator litowo-jonowy 18650 firmy Fenix o pojemności 3500 mAh i napięciu 3,6 V. Unikalna konstrukcja akumulatora pozwala n... więceja ładowanie go bezpośrednio kabl... Empik.plZłóż skargę | 125 zł | | |
|
| Akumulator Fenix ARB-L18 18650 3500 mAh 3,6 V DO latarek litowo-jonowy Akumulator Fenix ARB-L18 (18650 3500 mAh 3,6 V) (ARB-L18-3500) Producent: FENIX Fenix ARB-L18 18650 3500 mAh 3,6 V to... więcejwysokiej jakości akumulator litowo-jonowy o największej pojemności dostępnej na rynku, przeznaczony do latarek myśliwskich i taktycznych oraz urządzeń o dużym poborze prądu. Dzięki zaawansowanej konstrukcji oraz wielopoziomowym zabezpieczeniom producent gwarantuje aż 500 cykli ładowania z zachowaniem do 75% pojemności. Oznacza to, że ogniwo może być codziennie rozładowywane i ładowane w okresie 1,5 roku-co dobitnie podkreśla jego jakość oraz wydajność. Z uwagi na brak efektu pamięci, akumulatory Fenix mogą być doładowywane w dowolnym momencie, bez negatywnego oddziaływania na ich pojemność i żywotność. Stalowy korpus zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz minimalizuje ryzyko zwarcia spowodowanego upadkiem lub uderzeniem. W akumulatorze zastosowano ciśnieniowe otwory wentylacyjne, odpowiedzialne za wydalanie gazu, który podczas incydentalnego zwarcia może doprowadzić do rozdęcia lub wybuchu. Producent zastosował wielopoziomowy system zabezpieczeń, który w maksymalnym stopniu wydłuża żywotność i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa akumulatora. Systemy bezpieczeństwa: zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem w trakcie użytkowania zabezpieczenie przed przeładowaniem podczas procesu ładowania zabezpieczenie obwodu przeciwko zwarciom zabezpieczenie przed przegrzaniem katoda z zabezpieczeniem PTC (zabezpieczenie przeciw-przeciążeniowe). Aby maksymalnie wydłużyć żywotność akumulatora, do ładowania zaleca się stosowanie prądu 1 A, maksymalnie 2 A. Zastosowanie akumulatorów Fenix 18650 gwarantuje maksymalne parametry światła i zaleca się stosowanie ich w latarkach: czołowych myśliwskich taktycznych codziennego użytku rowerowych kempingowych. DANE TECHNICZNE Dane podstawowe; Efekt pamięci baterii brak Maks. natężenie prądu wyjściowego / prąd ładowania [A] rekomendowany 1 A oraz maks. 2 A Napięcie [V] 3,6 Pasuje do; ładowarka Fenix ARE-C1 , ładowarka Fenix ARE-C2 , ładowarka Fenix ARE-X1 Pojemność [mAh] 3500 Rozmiar ogniwa 18650 (akumulator) Zasilanie Maks. ilość cykli doł... Erli.plZłóż skargę | 93 zł | | |
|
| Akumulator Fenix USB ARB-L18U (18650 3500 mAh 3,6 V) (ARB-L18U-3500)Fenix ARB-L18U 18650 3500 mAh 3,6 V to wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy o największej pojemności dostępnej na rynku... więcejoraz innowacyjnym systemie ładowania za pomocą portu micro-USB. Dzięki zaawansowanej konstrukcji oraz wielopoziomowym zabezpieczeniom producent gwarantuje aż 500 cykli ładowania z zachowaniem do 75% pojemności. Oznacza to, że ogniwo może być codziennie rozładowywane i ładowane w okresie 1,5 roku-co dobitnie podkreśla jego jakość oraz wydajność. Z uwagi na brak efektu pamięci, akumulatory Fenix mogą być doładowywane w dowolnym momencie, bez negatywnego oddziaływania na ich pojemność i żywotność. Stalowy korpus zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną oraz minimalizuje ryzyko zwarcia spowodowanego upadkiem lub uderzeniem. W akumulatorze zastosowano ciśnieniowe otwory wentylacyjne, odpowiedzialne za wydalanie gazu, który podczas incydentalnego zwarcia może doprowadzić do rozdęcia lub wybuchu. W akumulatorze zastosowano innowacyjny system ładowania w postaci wbudowanego portu micro-USB. To niezwykle praktyczne i wygodne rozwiązanie umożliwia ładowanie ogniwa bez potrzeby korzystania z dodatkowej ładowarki. Do ładowania wystarczy jedynie standardowy kabel micro-USB oraz źródło prądu np. power bank, laptop, komputer stacjonarny lub samochodowa ładowarka USB. Akumulator USB pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze (na zakupie ładowarki), zapewnia przede wszystkim komfort oraz mobilność ładowania. Producent zastosował wielopoziomowy system zabezpieczeń, który w maksymalnym stopniu wydłuża żywotność i zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa akumulatora. DANE TECHNICZNEDane podstawowe;Efekt pamięci baterii brakMaks. natężenie prądu wyjściowego / prąd ładowania [A] rekomendowany 1 A oraz maks. 2 ANapięcie [V] 3,6Pasuje doładowarka Fenix ARE-C1 ,ładowarka Fenix ARE-C2 ,ładowarka Fenix ARE-X1 ,ładowarka Fenix ARE-X2Pojemność [mAh] 3500Rozmiar ogniwa 18650 USB (akumulator)ZabezpieczeniaZabezpieczenie obwodu jestZabezpieczenie przeciw przegrzewaniu się jestZabezpieczenie przeciw przeładowaniu i nadmiernym rozładowaniu baterii jestZabezpieczenie przeciw zwarciom jestZasilanie;Maks. ilość cykli ładowań do 500 cykliWymiaryMasa [g] 50,2Średnica [mm] 18,6Wysokość całkowita [mm] 70Gwarancja;Okres gwarancyjny; 12 miesięcyInformacje producentaProducent Fenixlight Limited, ChinyEAN 6942870304724Symbol... Broń.plZłóż skargę | 105 zł | | |
|
| Fenix Fenix ARB-L18-3500U Orange Black ARB-L18-3500UTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Akumulator ARB-L18-3500U można ładować zarówno przez własny port... więcejUSB, jak i przez ładowarkę. Obwód ochronny jest wbudowany w anodę i osłonięty nitowaną stalową nasadką. Akumulator jest w całości pokryty stalową powłoką, dzięki czemu potencjalne ryzyko zwarcia spowodowanego kolizją lub uderzeniem jest w dużym stopniu wyeliminowane. Cechy Port ładowania micro-USB Wielokrotna ochrona Zabezpieczenie przed zwarciem 500 cykli ładowania ZABEZPIECZENIE PRZED ZWARCIEM Obwód ochronny jest wbudowany w anodę i osłonięty nitowaną stalową nasadką. Akumulator jest w całości pokryty stalową powłoką, dzięki czemu potencjalne ryzyko zwarcia spowodowanego kolizją lub uderzeniem jest w dużym stopniu wyeliminowane. ODPOWIETRZNIK REDUKCYJNY Otwory upustowe, które usuwają gaz generowany przez pasywne wewnętrzne zwarcie, zapobiegną napełnieniu ogniwa i wyeliminują wtórne zagrożenia, takie jak ewentualna eksplozja, zapewnią bezpieczniejszą baterię, chociaż rzadko zdarza się to w przypadku tej wysokiej jakości baterii. 500 CYKLI ŁADOWANIA Prawidłowo konserwowany akumulator ARB-L18-3500U ma za zadanie zachować do 75% swojej pierwotnej pojemności nawet po 500 pełnych cyklach ładowania i rozładowania. Szczegóły techniczne Do stosowania w latarkach, czołówkach, lampkach rowerowych i lampach kempingowych, które wymagają baterii 18650. Zalecana ładowarka: Fenix ARE-C1, ARE-C1, ARE-C2, ARE-C2 ARE-XT, ARE-X17 ARE-X2. Opcje ładowania: Port USB, Ładowarka
Kolor: Pomarańczowy;Czarny
Typ: Ładowalny
Rodzaj akumulatora: Rechargeable via USB port;Li-Ion
Zasilacz: Micro USB
Ilość w opakowaniu (szt.): 1
Napięcie: 3,6 V
Pojemność akumulatora: 3500 mAh
Kraj pochodzenia: Chiny
Materiał: Lithium Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 110 zł | | |
|
| Akumulator Fenix Usb ARB-L18U (18650 3500 mAh 3,6Akumulator Fenix Usb ARB-L18U (18650 3500 mAh 3,6 AllegroDostawa: w Polsce Złóż skargę | 129 zł | | |