Gitara elektryczna Fender American Professional II Telecaster
Zdjęcia 43 |
Fender American Professional II Telecaster
Rodzaj:elektryczna, kształt Telecaster
Obudowa:lita, jasion
Przetworniki:pasywne, S-S
Mostek:stały
EQ:pasywny
Gryf:klon, 22 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne American Professional II Telecaster
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fender American Professional II Telecaster
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
American Professional II Telecaster MN szkocka blond 0113942750 | 9 196 zł |
Fender Fender American Professional II Telecaster RW Dark Night Black Blue | 7 919 zł |
Fender American Pro II Telecaster RW 3-Tone Sunburst 0113940700 | 8 622 zł |
Fender Fender American Professional II Telecaster MN Sienna Sunburst Burst | 8 519 zł |
Fender Fender American Professional II Telecaster RW 3-Color Sunburst Burs | 8 429 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →