Електрогітара Fender American Professional II Telecaster
Фото 43 |
Fender American Professional II Telecaster
Тип:електрогітара, форма Telecaster
Корпус:цільний, ясен
Звукознімачі:пасивні, S-S
Бридж:фіксований
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики American Professional II Telecaster
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender American Professional II Telecaster
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
American Professional II Telecaster MN szkocka blond 0113942750 | 9 196 zł |
Fender Fender American Professional II Telecaster RW Dark Night Black Blue | 7 919 zł |
Fender American Pro II Telecaster RW 3-Tone Sunburst 0113940700 | 8 622 zł |
Fender Fender American Professional II Telecaster MN Sienna Sunburst Burst | 8 519 zł |
Fender Fender American Professional II Telecaster RW 3-Color Sunburst Burs | 8 429 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →