Czajnik elektryczny Fellow Stagg Ekg 1200 W 0.9 l
Wideo 26Zdjęcia 40 |
Fellow Stagg Ekg |
|
Zaawansowany i wielofunkcyjny czajnik elektryczny o unikalnym designie, wprowadzony na rynek przez markę Fellow w 2022 roku i pozycjonowany przez producenta w górnym segmencie cenowym. Należy pamiętać, że ten model jest prezentowany na rynku w kilku modyfikacjach z różnymi uchwytami imitującymi drewno. Czajnik elektryczny Stagg Ekg posiada specjalny timer odliczający czas parzenia.
Urządzenie charakteryzuje się ultranowoczesnym designem w stylu Minimal. Panel ustawień jest reprezentowany przez jedno pokrętło i okrągły ekran LED. Dodatkowo czajnik elektryczny Fellow Stagg Ekg posiada dwa osobne przełączniki: automatycznego podgrzewania oraz wyboru systemu pomiaru temperatury (stopnie Celsjusza lub Fahrenheita). Jeśli zdejmiesz czajnik ze stojaka i naciśniesz przycisk zmiany temperatury, na ekranie pojawi się gra „Snake”. Urządzenie posiada unikalny dziobek zaprojektowany tak, aby równomiernie i dokładnie dozować fusy. Ten typ wylewki zapewnia równomierny strumień z możliwością wygodnej regulacji ciśnienia. Automatyczny czas nagrzewania wynosi do 40 minut. Temperaturę ogrzewania można regulować w zakresie od 40 do 100°C. Jako uchwyt zastosowano ergonomiczny uchwyt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fellow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fellow.
Kup Fellow Stagg Ekg 1200 W 0.9 l
Wszystkie ceny 51 →Fellow Stag EKG Pro 09 litra czarna mata 2602000017 | 899 zł |
Czajnik elektryczny Fellow Stagg EKG Electric Matte White, 0.9 l | 669 zł |
Fellow Stagg EKG biały AGDM-CZAJ-FLLW-002 | 669 zł |
Fellow Fellow Stagg EKG Czajnik Elektryczny z drewnianą rączką 900 ml | 947 zł |
Fellow Stagg EKG PRO - Czajnik Elektryczny - Czarny Mat 1222PRO-MB-EU | 1 000 zł |