Czajnik elektryczny Fellow Corvo Ekg 1200 W 0.9 l czarny
Wideo 8Zdjęcia 15 |
Fellow Corvo Ekg |
|
Dostępny w matowej czerni i matowej czerni + orzech.
Timer do precyzyjnego śledzenia czasu parzenia. Możesz grać w starą klasyczną grę w węża na wbudowanym wyświetlaczu. Zmieniam stopnie z Celsjusza na Fahrenheita.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fellow 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fellow.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fellow Corvo Ekg 1200 W 0.9 l czarny
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fellow Stagg EKG Corvo Czajnik elektryczny Cupping do kawy i herbaty Matow | 850 zł |
Czajnik elektryczny Fellow Corvo EKG, 0,9 l | 999 zł |
Fellow Corvo EKG Drewniana Rączka czarny mat AGDM-CZAJ-FLLW-006 | 899 zł |
FELLOW Czajnik elektryczny Fellow Corvo EKG Czarny | 757 zł |
Fellowes Corvo 0.9l 1200w Kettle Posrebrzany AGDFEWCZE0002 | 828 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →