Opona zimowa Falken Eurowinter HS01 245/45 R18 100V Run Flat
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS01 245/45 R18 100V Run Flat 245/45 R18 100 V RunFlat 245/45 R18 100 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS01 245/45 R18 100V Run Flat
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS01 RUNFLAT ( 245/45 R18 100V XL, runflat BLK ) 335541 | 786 zł |
Falken EUROWINTER HS01 RUNFLAT (245/45 R18 100V) 335541 | 783 zł |
Falken EUROWINTER HS01 RUNFLAT ( 245/45 R18 100V XL, runflat BLK ) | 796 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter HS01 245/45 R18 100V Run Flat
Ceny na Falken Eurowinter HS01 245/45 R18 100V Run Flat |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS01 245/45 R18 100V Run Flat | od 783 zł | 3 oferty | ||
Falken Eurowinter HS01 245/45 R18 100W | od 590 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →