Opona zimowa Falken Eurowinter HS01 215/65 R17 99H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS01 215/65 R17 99H 215/65 R17 99 H 215/65 R17 103 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS01 215/65 R17 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS01 ( 215/65 R17 99H, SUV BLK ) 354323 | 566 zł |
Falken EUROWINTER HS01 (215/65 R17 99H) 354323 | 521 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 215/65 R17 99H, SUV BLK ) | 573 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter HS01 215/65 R17 99H
Ceny na Falken Eurowinter HS01 215/65 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS01 215/65 R17 99H | od 521 zł | 3 oferty | ||
Falken Eurowinter HS01 215/65 R17 103H | od 741 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →