Opona zimowa Falken Eurowinter HS01 195/50 R15 82H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS01 195/50 R15 82H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS01 195/50 R15 82H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS01 (195/50 R15 82H) 328587 | 435 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 195/50 R15 82H, BLK ) | 316 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 195/50 R15 82H ) 328587 | 468 zł |
Falken EUROWINTER HS01 (195/50 R15 82H) 336198 | 311 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 195/50 R15 82H, BLK ) 336198 | 313 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 195/50 R15 82H ) | 473 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →