Opona całoroczna Falken EuroAll Season AS210 175/70 R13 82T
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken EuroAll Season AS210 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken EuroAll Season AS210 175/70 R13 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROALL SEASON AS210 (175/70 R13 82T) 332567 | 277 zł |
Falken EUROALL SEASON AS210 ( 175/70 R13 82T BLK ) 332567 | 278 zł |
Falken EUROALL SEASON AS210 ( 175/70 R13 82T BLK ) | 281 zł |
Opona Falken 175/70R13 EUROALL SEASON AS210 82T - opony całoroczne 332567 | 243 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →