Opona letnia Falken Azenis FK-510 225/45 R18 95Y
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Azenis FK-510 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y 225/45 R18 95 Y RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Azenis FK-510 225/45 R18 95Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken AZENIS FK510 ( 225/45 ZR18 (95Y) XL ) 324990 | 682 zł |
Falken AZENIS FK510 ( 225/45 ZR18 (95Y) XL BLK ) | 623 zł |
Falken AZENIS FK510 (225/45 R18 95Y) 333762 | 642 zł |
Falken AZENIS FK510 ( 225/45 ZR18 (95Y) XL ) | 757 zł |
Falken AZENIS FK510 ( 225/45 ZR18 (95Y) XL BLK ) 333762 | 604 zł |
Falken AZENIS FK510 (225/45 R18 95Y) 324990 | 672 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Azenis FK-510 225/45 R18 95Y
Ceny na Falken Azenis FK-510 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Falken Azenis FK-510 225/45 R18 95Y | od 604 zł | 6 oferty | ||
Falken Azenis FK-510 225/45 R18 95Y Run Flat | od 837 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →