Opona letnia Falken Azenis FK-453CC 215/50 R18 92W
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Azenis FK-453CC 215/50 R18 92W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Azenis FK-453CC 215/50 R18 92W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken AZENIS FK453CC ( 215/50 R18 92W BLK ) 325362 | 561 zł |
Falken AZENIS FK453CC (215/50 R18 92W) 325362 | 558 zł |
Opona Falken 215/50R18 AZENIS FK453CC 92W - opony terenowe 325362 | 519 zł |
Falken AZENIS FK453CC ( 215/50 R18 92W BLK ) | 568 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →