Powerbank ExtraLink EPB-067
Zdjęcia 12 |
ExtraLink EPB-067 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ExtraLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ExtraLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink EPB-067
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerbank o dużej pojemności 25 W opcja szybkiego ładowania do szybkiego i | 171 zł |
Powerbank Extralink EPB-067B 10000 mAh Black | 79 zł |
Powerbank Extralink EPB-067B 10000 mAh EX.19485 | 119 zł |
Powerbank EXTRALINK EPB-067W 10000mAh 22.5 Biały | 69 zł |
Powerbank EXTRALINK EPB-067W 10000mAh 22.5 Biały | 69 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje ExtraLink EPB-067
Ceny na ExtraLink EPB-067 |
---|---|---|---|---|
ExtraLink EPB-067 | od 60 zł | 20 oferty | ||
ExtraLink EPB-068 | od 103 zł | 19 oferty | ||
ExtraLink EPB-069 | od 119 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →