Powerbank ExtraLink EPB-068
Zdjęcia 9 |
ExtraLink EPB-068 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ExtraLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ExtraLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink EPB-068
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerbank o dużej pojemności 25 W opcja szybkiego ładowania do szybkiego i | 110 zł |
Extralink Powerbank EPB-068 USB-C EX.19508 czarny AZEXTUAP0019508 | 124 zł |
Powerbank Extralink EPB-068 20000 mAh EX.19508 | 169 zł |
Powerbank EXTRALINK EPB-068 20000mAh 22.5 Czarny | 113 zł |
Extralink Powerbank EPB-068 USB-C EX.19508 czarny 97892 | 127 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje ExtraLink EPB-068
Ceny na ExtraLink EPB-068 |
---|---|---|---|---|
ExtraLink EPB-067 | od 60 zł | 20 oferty | ||
ExtraLink EPB-068 | od 110 zł | 19 oferty | ||
ExtraLink EPB-069 | od 120 zł | 17 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →