Powerbank Dudao K14 10000
Zdjęcia 3 |
Dudao K14 10000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dudao 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dudao.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dudao K14 10000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dudao Powerbank 10 000 mAh Power Delivery Quick Charge 30 225 W zewnętrzny | 87 zł |
Powerbank Dudao K14 10000mAh Czarny | 73 zł |
Dudao power bank 10000 mAh Power Delivery Quick Charge 3.0 22,5 W czarny ( | 72 zł |
Dudao powerbank 10000 mAh Power Delivery Quick Charge 3.0 22,5 W czarny (K | 103 zł |
Dudao powerbank 10000 mAh Power Delivery Quick Charge 3.0 22,5 W czarny (K | 88 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →