Agregat prądotwórczy ExtraLink EGH-3000 (EX.30363)
Zdjęcia 10 |
ExtraLink EGH-3000 |
|
Dzięki reduktorowi gazu może pracować na gazie
Sprawdź dostępność skrzyni biegów bezpośrednio w sklepie
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ExtraLink 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ExtraLink.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ExtraLink EGH-3000
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy hybrydowy Extralink EGH-3000 EX.30363 | 2 499 zł |
Extralink EGH-3000 | Agregat prądotwórczy | hybrydowy, 3kW 1F ELE-AGR-EXLN | 1 299 zł |
Extralink EGH-3000 | Agregat prądotwórczy | hybrydowy, 3kW 1F | 1 686 zł |
Agregat ExtraLink Generator pršdu Hybrid 3kW EGH-3000 | 1 295 zł |
Extralink EXTRALINKA AGREGAT HYBRYDOWY EGH-3000 3KW | 1 532 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →