Walizka Evoc Terminal Bag 40+20
Zdjęcia 11 |
Evoc Terminal Bag 40+20 |
|
Odpinany plecak (20 l).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Evoc 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Evoc.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Evoc Terminal Bag 40+20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVOC Worki podróżne World Traveller 125 l/Terminal Bag 40 20 l/Terminal Ro | 1 379 zł |
Walizka z odpinanym plecakiem EVOC Terminal 40 + 20 l steel | WYSYŁKA W 24 | 1 100 zł |
Torba walizka podróżna kabinowa z odpinanym plecakiem Evoc Terminal Bag 40 | 1 295 zł |
Evoc Terminal 40+20l Carrier Bag Szary | 1 021 zł |
Evoc Terminal 40 + 20l Trolley Szary | 1 019 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →