Walizka Vaude CityTravel 60
Zdjęcia 5 |
Vaude CityTravel 60 60 l90 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude CityTravel 60
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE Podróże miejskie unisex 60 Bagaż 15822 | 767 zł |
Vaude CityTravel 60 Holdall na 2 kółkach 63 cm black - Damy,Mężczyźni,Unis | 743 zł |
Vaude Tents Citytravel 60l Trolley Czarny | 790 zł |
Vaude CityTravel 60 Holdall na 2 kółkach 63 cm burnt yellow - Damy,Mężczyź | 743 zł |
Modyfikacje Vaude CityTravel
Ceny na Vaude CityTravel |
---|---|---|---|---|
Vaude CityTravel 60 | od 743 zł | 4 oferty | ||
Vaude CityTravel 90 | od 713 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →