Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline 1600 USB HID 1600 VA (W/SL00TO-001K60/07)
Zdjęcia 7 |
EVER Sinline 1600 USB HID 1600 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline 1600 USB HID 1600 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever UPS Sinline 1600 USB HID W/SL00TO-001K60/07 | 2 377 zł |
EVER Zasilacz awaryjny UPS SINLINE 1600VA/1040W L-inter. HID AUEVEL2TSL16H | 1 873 zł |
Ever Sinline 1600 USB HID UPS-EVR-271 | 1 779 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline USB HID 1600 | 1 500 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline USB HID 1600 | 1 500 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje EVER Sinline 1600 USB HID
Ceny na EVER Sinline 1600 USB HID |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline 1200 USB HID 1200 VA | od 1 380 zł | 13 oferty | ||
EVER Sinline 1600 USB HID 1600 VA | od 1 500 zł | 12 oferty | ||
EVER Sinline 2000 USB HID 2000 VA | od 2 039 zł | 10 oferty | ||
EVER Sinline 3000 USB HID 3000 VA | od 2 300 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →