Dzbanek termiczny Eva Solo High Vacuum Jug 1.0 1 l
Zdjęcia 18 |
Eva Solo High Vacuum Jug 1.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eva Solo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eva Solo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eva Solo High Vacuum Jug 1.0 1 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eva Solo Termos Eva Solo matt white (biały) | 369 zł |
Eva Solo Termos Eva Solo marble grey (szary) | 259 zł |
Eva Solo Termos Eva Solo matt black (czarny) | 259 zł |
Eva Solo Termos Eva Solo matowy szary | 259 zł |
Eva Solo Termos Eva Solo navy blue (granatowy) | 259 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →