Antena telewizyjna Esperanza Thunderbolt XL
Esperanza Thunderbolt XL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Thunderbolt XL
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza THUNDERBOLT XL - aerial | 111 zł |
Antena RTV Esperanza EAT105 Zewnętrzna Antena DVB-T LTE | 76 zł |
ESPERANZA, ZEWNĘTRZNA ANTENA DVB-T LTE THUNDRBOLT XL | 75 zł |
Antena zewnętrzna Esperanza THUNDRBOLT EAT105 (18 dB; Typ F) | 78 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →