Antena telewizyjna Libox LB1000
Zdjęcia 4 |
Libox LB1000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Libox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Libox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Libox LB1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Antena RTV Libox LB1000 | 73 zł |
Antena zewnętrzna DVB-T LIBOX LB1000/AX-1000, 28db | 77 zł |
Antena kierunkowa zewnętrzna Libox LB1000 (16,5 dB; Typ F) | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →