Waga Esperanza Jukari
Esperanza Jukari duże obciążenieNIE diagnostyczna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Jukari
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Waga obliczeniowa JUKARI EBS007W EBS007K | 30 zł |
Esperanza Waga łazienkowa JUKARI EBS007W HPESPWLEBS0007W | 28 zł |
Esperanza EBS007K Jukari czarny AGDM-WAGL-ESP-005 | 32 zł |
Waga ESPERANZA Jukari Biały | 32 zł |
Esperanza Waga łazienkowa JUKARI EBS007K 37515 | 32 zł |
pokaż 20 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Esperanza Jukari EBS007:
- Wskaźnik baterii
- Wskaźnik przeciążenia
PolecamyPorównaj w tabeli →