Katalog   /   Małe AGD   /   Uroda i higiena   /   Wagi podłogowe   /   Esperanza

Waga podłogowa Esperanza Orchid (EBS010)

Zdjęcia - Waga podłogowa Esperanza Orchid
Esperanza Orchid
duże obciążenieNIE diagnostyczna
Kolor
Rodzaj wagi
podłogowa
Mechanizm
elektroniczny
Maksymalna waga
180 kg
Dokładność pomiaru
100 g
Jednostki wagowe
kg / funty / kamienie
Funkcje
automatyczne włączenie
automatyczne wyłączanie
Materiał platformy
szkło
Zasilanie
1xCR2032
Wymiary
305x305x23 mm
Oficjalna strona
esperanza.pl
Data dodania do E-Katalog
Listopad 2021
Oznaczenie producenta
EBS010

Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2026 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Jak wybrać wagę łazienkowąWyjaśniamy, jakie rodzaje wag łazienkowych są dostępne, co potrafią, jakie mają zalety i wady.

Kup Esperanza Orchid

Wszystkie ceny 14 →
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Waga łazienkowa ESPERANZA Orchid EBS010

Elektroniczna waga ESPERANZA Orchid EBS010 została zaprojektowana dla osób, które dbają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną.
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
25 

Esperanza Orchid EBS010 180kg

Aplikacja mobilna:nie;Dokładność pomiaru:100 g;Energia nominalna:0 Wh;Funkcje dodatkowe:wskaźnik niskiego poziomu baterii, ws... więcejkaźnik przeciążenia, wyświetlacz LCD;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:brak;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:0;Kolor :szary;Liczba możliwych cykli ładowania:0;Maksymalne obciążenie:180 kg;Masa baterii:0;Minimalna wydajność po 500 cyklach:0;Możliwość powtórnego ładowania:nie;Możliwość wymiany przez użytkownika:tak;Możliwy do użycia środek gaśniczy:0;Napięcie nominalne:0 V;Numer identyfikacyjny modelu:0;Odbiór zużytego sprzętu:Oferujemy nieodpłatny odbiór zużytych baterii przenośnych oraz baterii LMT, Sprawdź więcej informacji o odbiorze zużytych baterii;Pamięć użytkowników:0;Pojemność nominalna:0 mAh;Pomiar tkanki tłuszczowej:nie;Rodzaj:waga łazienkowa;Rodzaj baterii:przenośna;Substancje niebezpieczne inne niż rtęć, kadm lub ołów:0;Trwałość baterii:0;Typ baterii:AAA;Typ wagi:elektroniczna;Wykonanie platformy:szkło;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Zasilanie:2 baterie AAA 1,5 V;Zawartość krytycznych surowców:0;Zawartość materiałów z recyklingu:0...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
25 

Esperanza CYFROWA WAGA ŁAZIENKOWA ORCHID EBS010 HPESPWLEBS00010

CYFROWA WAGA ŁAZIENKOWA ORCHID Ultra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy db... więcejają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
Zadowolenie.pl
Złóż skargę
36 

Esperanza CYFROWA WAGA ŁAZIENKOWA ORCHID EBS010 HPESPWLEBS00010

CYFROWA WAGA ŁAZIENKOWA ORCHID Ultra cienka waga elektroniczna specjalnie zaprojektowana dla tych, którzy db... więcejają o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Stylowe wzornictwo, duży wyświetlacz, łatwe użytkowanie.
Alsen.pl
Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
36 

Esperanza EBS011 Orchid szary AGDM-WAGL-ESP-015

Esperanza EBS011 Orchid szary - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w... więcejsklepach Komputronik!
Komputronik.pl
Złóż skargę
42 
pokaż 9 ofert

Dynamika cen dla Esperanza Orchid

  • Minimalna
  • Średnia
  • Maksymalna

Modyfikacje Esperanza Orchid

Ceny na Esperanza Orchid
Esperanza Zumba od 23 7 oferty
Esperanza Yoga od 23 13 oferty
Esperanza Salsa od 25 14 oferty
Esperanza Waikiki Scale od 20 12 oferty
Esperanza Sunshine od 25 9 oferty
Esperanza Orchid od 20 15 oferty
Esperanza Flip Flop od 30 1 oferta