Grill kontaktowy Esperanza Provolone stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Esperanza Provolone |
|
Stosunkowo niedrogi grill elektryczny polskiej marki Esperanza. Model mieści się w metalowo-plastikowej obudowie o niskiej przewodności cieplnej. Mięso, ryby, warzywa, kanapki i inne produkty podczas gotowania na tym urządzeniu są zaciskane i smażone między dwiema metalowymi płytami o wymiarach 28,0x23,5 cm. Żebrowana powierzchnia robocza płyt posiada powłokę nieprzywierającą, dzięki czemu produkty nie przykleja się do nich i nie pali, a na wyjściu mogą pochwalić się charakterystycznymi złotymi paskami – skórką.
Grill elektryczny Esperanza EKG007 pobiera dość klasyczne, jak na urządzenie tego typu, 1500 w. Sterowanie jest mechaniczne. Urządzenie wyposażone jest w termostat, który pozwala wybrać i utrzymać żądany reżim temperaturowy. Zwróć też uwagę na to, że kąt otwarcia płyty górnej wynosi całe 1800 - w tej pozycji urządzenie faktycznie zamienia się w grill i można gotować potrawy w sposób „otwarty”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Provolone stal nierdzewna
Wszystkie ceny 14 →Esperanza EKG007 Kontakt Grill Provolone metal srebrny czarny | 128 zł |
Esperanza Elektryczny grill kontaktowy Provolone HKESPGREKG00007 | 137 zł |
Esperanza Elektryczny grill kontaktowy Provolone 37518 | 143 zł |
Esperanza Grill elektryczny Esperanza Provolone EKG007 (stołowy-zamknięty; | 142 zł |
Grill elektryczny ESPERANZA EKG007 | 179 zł |