Контактний гриль Esperanza Provolone нержавіюча сталь
Фото 8 |
Esperanza Provolone |
|
Порівняно недорогий електричний гриль від польського бренду Esperanza. Модель одягнена в корпус з металу та пластику з низькою теплопровідністю. М'ясо, риба, овочі, бутерброди та інші продукти під час готування на цьому пристрої затискаються і прожариваются між двома металевими пластинами розміром 28,0х23,5 см. Ребриста робоча поверхня пластин може похвалитися антипригарним покриттям, завдяки чому продукти до них не прилипає і не пригоряють, а на виході можуть похвалитися характерними золотистими смугами-корочками.
Електрогриль Esperanza EKG007 споживає досить класичні, як для пристрою цього типу, 1500 Вт. Управління — механічне. Прилад оснащений термостатом, який дозволяє вибирати і підтримувати потрібний температурний режим. Також звернемо увагу на те, що кут відкриття верхньої пластини складає 1800 — в такому положенні пристрій фактично перетворюється в гриль-барбекю і на ньому можна готувати страви «відкритим» способом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Provolone нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Esperanza EKG007 Kontakt Grill Provolone metal srebrny czarny | 128 zł |
Esperanza Elektryczny grill kontaktowy Provolone HKESPGREKG00007 | 137 zł |
Esperanza Elektryczny grill kontaktowy Provolone 37518 | 143 zł |
Esperanza Grill elektryczny Esperanza Provolone EKG007 (stołowy-zamknięty; | 142 zł |
Grill elektryczny ESPERANZA EKG007 | 179 zł |