Projektor Epson EB-L210SF (V11HA75080)
Zdjęcia 6 |
Epson EB-L210SF
Lampa:Laser-LED, 4000 lm, 2 500 000:1, żywotność 20000 h
Rozdzielczość:1920x1080 px
Projekcja:od 0.54 m, do 1.72 m
Współczynnik:0.45:1 – 0.61:1
Podłączenie:VGA, HDMI 2 szt., Wi-Fi 5
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EB-L210SF
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Epson EB-L210SF
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson EB-L210SF 4000Lm 3LCD Full-HD V11HA75080 | 7 450 zł |
Epson Projektor EB-L210SF - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / L | 7 496 zł |
No name Epson Full HD (1920x1080) 4000 ANSI lumenów Biały Wi-Fi Gwarancja | 8 179 zł |
Projektor Epson Epson EB-L210SF | 8 141 zł |
Epson EB-L210SF - Raty 0 | 8 400 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →