Gitara elektryczna Epiphone Les Paul Modern
Wideo 27Zdjęcia 3 |
Epiphone Les Paul Modern
Rodzaj:elektryczna, kształt Les Paul
Obudowa:lita, machoń
Przetworniki:pasywne, H-H
Mostek:Tune-o-Matic (stały)
EQ:pasywny
Gryf:machoń, 22 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Les Paul Modern
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Epiphone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Epiphone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Epiphone Les Paul Modern
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epiphone Les Paul Modern Graphite Black - Gitara elektryczna single cut EI | 3 441 zł |
Epiphone Epiphone Les Paul Modern Faded Pelham Blue Blue EILMFPENH1 | 2 839 zł |
Epiphone Les Paul Modern lśniący Burgundy EILMSBUNH1 | 3 117 zł |
Epiphone Les Paul Modern - Faded Pelham Blue EILMFPENH1 | 3 933 zł |
Epiphone Epiphone Les Paul Modern Graphite Black Black EILMGPHNH1 | 2 819 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →