Strzyżarka Enchen Boost 2
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Enchen Boost 2 |
|
Niezawodna i niedroga strzyżarka z zasilaniem bateryjnym, dobrą autonomią, dwoma trybami pracy i wytrzymałymi ostrzami ceramicznymi. Znacznie przewyższają stal nierdzewną pod względem odporności na zużycie i wytrzymałości. Podczas pracy takie noże praktycznie nie nagrzewają się i zapewniają niski poziom hałasu (nie przekraczający 55 dB). Strzyżarka Enchen Boost 2 jest pozycjonowana jako podstawowy produkt cenowy 2016 do aktywnego użytku domowego.
Da ci możliwość wykonania strzyżenia na poziomie salonu w domu. Do efektywnej pracy z grubymi i gęstymi włosami przewidziano tryb turbo. Wyposażony w specjalną wysuwaną dyszę, która pozwala na ustawienie długości cięcia. Zakres regulacji wynosi od 0,7 do 21 mm i w zupełności wystarczy, aby używać maszynki jako wygodnego narzędzia do wykonywania różnych opcji strzyżenia. Ergonomiczna konstrukcja korpusu nie spowoduje przedwczesnego zmęczenia i przypadnie do gustu zarówno domowym fryzjerom, jak i tym, którzy lubią eksperymentować z własnym stylem. Ta maszynka jest odpowiednia dla dorosłych i dzieci, więc może być przydatnym zakupem dla całej rodziny. Do zasilania służy wbudowany akumulator Li-Ion, który zapewnia do 2 godzin aktywnej autonomii, a ładowanie go przez standardowy port USB C z dowolnej ładowarki do smartfona zajmuje nie więcej niż 3 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Enchen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Enchen.
Kup Enchen Boost 2
Wszystkie ceny 11 →Maszynka do strzyżenia włosów ENCHEN BOOST 2-B możliwość regulacji w zakre | 67 zł |
ENCHEN Maszynka do strzy?enia w?osów BOOST 2-B | 79 zł |
Maszynka do strzyżenia Enchen | 50 zł |
Maszynka do strzyżenia włosów ENCHEN BOOST 2-W | 55 zł |
Enchen Biała Maszynka do strzyżenia włosów Boost 2 | 60 zł |