Strzyżarka Enchen Sharp-X
Zdjęcia 7 |
Enchen Sharp-X |
|
Jak dbać o maszynkę do strzyżenia lub trymerJak poprawnie czyścić i smarować maszynkę do strzyżenia włosów
Jak wybrać maszynkę do strzyżenia włosówPodstawowe kryteria i subtelności wyboru strzyżarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Enchen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Enchen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Enchen Sharp-X
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Enchen Sharp X maszynka do strzyżenia włosów bezprzewodowa zakres długości | 49 zł |
Męska ENCHEN Sharp-X srebrny AGDM-STRZ-ENCH-003 | 51 zł |
Maszynka do włosów Enchen Sharp X | 55 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →