Odkurzacz
Einhell TE-VC 2230 SA
Einhell TE-VC 2230 SA |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell TE-VC 2230 SA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Einhell Odkurzacz TE-VC 2230 SA | 607 zł |
Odkurzacz przemysłowy EINHELL TE-VC 2230 SA 2342363 | 968 zł |
Einhell TE-VC 2230 torba 2342441 odkurzacz na mokro i mokro Sans ponceuse | 1 040 zł |
Einhell Te-Vc 2230 Sacl Odkurzacz Srebrny/Czerwony 30 l 2342465 | 758 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →