Patelnia Edenberg EB-9151 18 cm
Zdjęcia 7 |
Edenberg EB-9151 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edenberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edenberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Edenberg EB-9151
Ceny na Edenberg EB-9151 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-9151 18 cm | od 39 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-9152 20 cm | od 48 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-9153 22 cm | od 54 zł | 2 oferty | ||
Edenberg EB-9155 26 cm | od 65 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-9156 28 cm | od 72 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →